Jdi na obsah Jdi na menu
 


ALTERNATIVNÍ TERAPIE

Terapie

Probereme Váš problém a domluvíme se na nevhodnějším  postupu a možném řešení.
Při těchto konzultacích kombinuji různé metody dle  Vašich potřeb (automatická kresba, kyvadlo, čištění, karty, LSVJ a pod.)
Cena: 1000,-Kč za hodinu
..................................................................................................................................

Výklad karet


Odpovím na vaše otázky pomocí karet. Odhalíme budoucnost, souvislosti a nejlepší možné řešení.
Cena 1000,-Kč za hod.

xyhcf6r.jpg

......................................................................................

Čtení z ruky

Odkryjeme tajemství, které skrývá vaše dlaň. Zrcadlí se v ní minulost, přítomnost i budoucnost. Dále vše, co jste dostali do vínku a jak s tím umíte pracovat. V dlani je celá vaše osobnost i různé dědičné či karmické záležitosti.

Cena 1000,-Kč

cteni-z-ruky.jpg

...........................................................................................................................

Základní čištění

Obsahuje harmonizaci čaker + vyčištění aury.

(Viz. níže)

Odděleně provádím pouze vyjímečně. Např. čakry si umíte zharmmonizovat sami, ale vyčistit auru neumíte.Takže si u mě objednáte pouze vyčištění aury.

Cena:  1000,-Kč

......................................................................................................................................

Harmonizace čaker

- Zharmonizuji, pročistím a odblokuji vaše čakry ( energetická centra vašeho těla)
- Harmonizaci čaker kombinuji většinou s vyčištěním aury. Tak je dosaženo maximálního účinku. Říkám tomu základní čištění.
- základní čištění (čištění aury + harmonizace čaker)
 
Toto základní vyčištění a energetické srovnání a vyladění bývá velmi účinné a lidé cítí velkou úlevu. Některé problémy okamžitě zmizí, v jiných cítí úlevu a zlepšení.
 
- Je to jako když máte silné a výkoné auto, které k tomu, aby správně fungovalo a umělo využít své přednosti a silný motor, potřebuje být dobře seřízené a vyladěné.
- Základní čištění je v podstatě tímto servisem, který je vhodné občas zopakovat. Pak naše tělo funguje jak má, fungují správně samoozdravné procesy, regenerace těla, orgánů, mysli.....zkrátka fungujeme jak máme a tělo si se spoustou problémů poradí samo.
- Navíc není vyčerpáváno a namáháno různými nežádoucími energiemi, které umí člověku velmi komplikovat život a bránit v uzdravení, v pochopení, v nadhledu, v zaměstnání, ve vztazích a pod. tyto nežádoucí energie (různí přivtělenci) stojí i za řadou nemocí, schizofrenií, depresemi a nejrůznějších problémů.

 
04_aura-20chakra-20cleansing-big-comp.jpg
 
.................................................................................................................................

Čištění aury

- Vyčistím vaší auru od nežádoucích energií- odvod duší a nelidských entit.
- Vyspravím všechny praskliny a díry ve vaší auře, takže budete mít kolem sebe opět přirozený aurický ochranný štít, který k vás bude chránit.
- Zjistím , jaké nežádoucí energie u sebe máte, kolik jich je, o koho se přesně jedná, proč je to u vás, jak moc vám to škodí, jak dlouho to u sebe máte a odvedu pryč vše, co jen půjde.
- Můžete mít u sebe různé přivtělené duše, astrální larvy, démony a pod. Ty vám odčerpávají vaší energii, cizopasí na vás a mohou způsobovat různé zdravotní problémy, nezabírající léčbu, problémy ve vztazích, financích, v práci a celkově smůlu v životě. Jsou to mnohdy různé formy uhranutí, uřknutí, prokletí a kleteb. Často mají lidé u sebe duše svých příbuzných, které z nějakého důvodu zůstali a neodešli po smrti kam měli. Duše cizích lidí, které k sobě něčím přitáhl nebo se to na člověka přimklo na nějakém zvláčtním místě, v práci, v nemocnici, na hřbitově, v historické stavbě, ve starém domě a pod.
 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Partnerská diagnostika

Automatickou kresbou umím zjistit, jaký je váš vztah, jak si rozumíte, co k sobě cítíte a to jak z vaší strany, tak ze strany partnera. Dále jak se to bude vyvíjet dál do budoucna. Jaké to bude třeba za 5, 10 let. Jaký partner, partnerka je pro vás vhodnější, v čem si budete rozumět a v čem se budete vzdalovat. Mohu se při tom dívat do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Velmi zajímavé i při rozhodování mezi více partnery (např. mezi manželem, milencem č. 1 a milencem č. 2). V takovém případě se dívám nejen na současnou situaci, ale také na budoucí vývoj případného vztahu.
................................................................................................................................

Osobnostní aurogram

 
- osobní aurogramy
(současné, zpětné i do budoucna)
Automatickou kresbou zjistím různé povahové a charakterové vlastnosti daného člověka. Jeho plusy, mínusy. V čem se shodnete, v čem nikoliv. Proč se třeba s někým nemůžete vystát, proč se nemůžete domluvit, proč vás dotyčná osoba nechápe, proč jste si najednou přestali rozumět. Tato metoda pomůže k pochopení sebe sama i ostatních okolo nás. Opět mohu pracovat v minulosti, přítomnosti i v budoucnosti. tak zjistím, jestli v něčem stagnujete, upadáte nebo se vyvíjíte a jdete nahoru.
.............................................................................................................................
..Očištění od negativních energií a působení černé magie

- pokud vám někdo úmyslně škodí

- praktikuje na vás černou magii

- proklíná vás 

- chová k vám zášť a nenávist, ve zlém na vás myslí

- přeje vám zlé věci

Nedělám toto osobně, ale sama vás naučím, jak si to máte udělat sami, dodám i některé důležité ingredience, přesné postupy, speciální rituály, důležité rady a pod.

Cena 3000,-Kč

 
.............................................................................................................................

ČIŠTĚNÍ PROSTOR

OD NEGATIVNÍCH ENERGIÍ

Máte problém s duchy nebo s černou magií?

Máte pocit, že nebydlíte doma jen vy, ale že je tam ještě někdo jiný?Dějí se Vám doma zvláštní nevysvětlitelné věci, slyšíte divné zvuky, vnímáte něčí přitomnost i když ho nevidíte...?Pokud vám doma straší a vadí vám to, zavolejte, napište a já vám pomohu.Také vám pomohu, pokud vám někdo ubližuje pomocí černé magie, zloby a nenávisti a tím vám ničí život, zdraví, vztahy, úspěch a pod.

Cena od 3000,-Kč

 

57.jpg  

 


 

 
 
 
 
 
 
................................................................................................................................
 

Terapie LSVJ

 
LSVJ- léčení skrze Vyšší Já
CO LZE TOUTO METODOU LÉČIT:
 
► zablokované disharmonické energie, které pocházejí z traumatizujících zážitků, konfliktů a stresových situací
► problémy s učením, soustředěním, stresem vůči škole a nebo konkrétnímu předmětu
► únavu, nespavost, nedostatek energie, pocit opuštěnosti, nejistoty nebo strachu
► stavy úzkosti, fobie a deprese 
► psychická traumata
► většinu alergií, jako například potravinová alergie, senná rýma, průdušková astma apod.
► dlouhodobou trvající bolest, jejíž příčinu nemůže klasická medicína objasnit
► některé kožní problémy
► příbuzenské, kolegiální nebo partnerské vztahy, zjištění a vyčištění vzájemných blokujících energií, závislostí, přísah
► nevyřešené záležitosti a traumatické zkušenosti z minulých životů, které blokují náš rozvoj v současném životě a mnohdy se podílejí na rozvoji chorob
► testovaní, které živiny, minerály a vitamíny má tělo v nedostatku a z jakých zdrojů je získat
► diagnostikovat zablokované, a disharmonicky pracující čakry, jejich následná harmonizace
► diagnostikovat a čistit auru
► odvádět přivtělené duše a další duchovní entity
► zjišťovat zóny s negativní energií, nacházející se ve vašem bytě a nebo pracovišti 
► je možné od negativních energií vyčistit rostliny, zvířata, předměty, vztahy s lidmi (otcem, tcchýní, partnerem, dítětem a pod.)
► vyčistit zablokované energie na úrovni tělesných orgánů a jejich ovlivnění pozitivními vibracemi, je možné v mnohých případech umožnit tělu, aby se samo lépe regenerovalo a tak se zlepšil stav mnohých nemocí
► neschopnost prožít naplno svůj život a najít si v něm svoje místo 
a mnoho dalšího.
 

39b273a8ab_51206889_o2.jpg

Dále se také provádí touto metodou:

- pročištění vztahů

- odstranění vztahových vláken z minulosti

- pročištění nemocí

- pročištění strachů

- pročištění prenatálu a porodu

- pročištění předešlých smrtí

- pročištění budoucnosti

- odpuštění

 
Průběh konzultace
 
Práce s Vyšším Já spočívá v používání kyvadla, které zprostředkovává odpovědi na kladené otázky. K tomu všemu je třeba soustava tabulek, v nichž je zařazená většina problémů, na které duše při své cestě může narazit. Před každou prací s klientem žádám o povolení na práci. 
 
Konzultace je pro klienta nenáročná a pohodlná, není zapotřebí absolvovat žádné cviky, postoje ani složité manipulace. Jde vše praktikovat i na dálku, tedy osobní přítomnost klienta není nutná. Od klienta se vyžaduje jen vědomá a aktivní snaha řešit vlastní problémy, jeho vědomá ochota přijmout změnu. Mnoho klientů totiž žije v představě, že terapeut s pomocí spirituálního léčení vyčistí a odstraní jejich problémy – a tím je věc vyřešena. Je nutné, aby klient změnil svůj způsob života, myšlení a jednání, aby znovu nevytvořil prostor pro opětovný vznik či návrat těch energií, které již jednou byly vyčištěny. Předpokladem vyléčení je, že klient se bude na svém vyléčení aktivně podílet aspoň ze 60 %, těch zbývajících 40 % tvoří pomoc léčitelů a ostatních lidí.
 
Každý klient, u kterého proběhlo duchovní léčení skrze Vyšší Já na dálku, obdrží popis průběhu léčení i s výsledky emailem.
Ostatní si ho osobně vyzvednou.
 
Při čištění negativních energií mnozí klienti vnímají různé pocity, například teplo na hrudi, mrazení na zádech, točení hlavy, nebo mohou i plakat… Tyto projevy však trvají velmi krátce a jsou jen důsledkem zablokovaných energií a emocí, které klient v sobě držel a při čistění dostaly možnost se uvolnit. Během konzultace si klient často uvědomí, proč vznikly mnohé z jeho problémů. Je to motivace k novému, pozitivnímu myšlení a pohledu na sebe sama. A to je důležitý předpoklad pro to, aby se staré problémy už nevracely. 
 
 
Výhodou metody LSVJ je, že práce skrze Vyšší Já je rychlá a mnozí klienti pociťují značnou úlevu. Počet konzultací potřebných k úplnému vyčištění závisí od závažnosti a množství negativních programů a energií. Ve většině případů postačí jedna až dvě konzultace. 
 
Každý člověk je unikátní bytost obdařená svobodnou vůlí. Znamená to, že každý dělá rozhodnutí ve svém životě sám. Člověk může přijmout svoje problémy a těžkosti a zvolit si život ve stresu a nemoci, nebo se rozhodne jim čelit a pracovat na svém rozvoji. Máme právo si vybrat. Pokud se sami rozhodneme řešit svoje problémy a přijmout zodpovědnost za vlastní život, potom může být metoda LSVJ nápomocná. Odměnou za tuto snahu bude pocit svobody, uvolněnosti a radosti ze života.
 

     Vše, co se děje v našem životě, není náhoda. Jsou to lekce života, které jsou nám uštědřovány. A způsob jakým se k nim postavíme, rozhodne, zda se budou opakovat nebo jich není již zapotřebí.

      Na problém nenahlížejme  tak, že se ptáme: "Proč se mi to děje?" Ptejme se:"Co mi daná situace má přinést, na čem mám zapracovat?" A v tom může LSVJ  velmi pomoci. Pochopíme-li důvod, máme řešení. Pak není důvod ke stresu a strachu z dané situace, strachu z nemoci. A to přináší pocit klidu.

      Vyšší Já může rovněž pomoci při rozhodování problémů. Zda je dané rozhodnutí přínosem či nikoliv. Z kolika procent je výhodné.  Práce s Vyšším Já otevírá cestu k dalším možnostem v životě.

 .........................................................................................................................

Ceník LSVJ
 
Základní čištění obsahuje:

- vyčištění aury: odvedení přivtělených duší, astrálních larev, škodlivých temných energiíí a pod.,
- odstranění energetických otisků  po těchto bytostech 
- zjištění totožnosti přivtělených bytostí, odkud se vzali, co způsobují za problémy a jak moc danému člověku škodí.
- zharmonizování, vyladění a srovnání čaker
- kontrola jejich stavu po harmonizaci
- vyspravení a uzavření aurického obalu

1000,-Kč

Čištění a léčení konkrétního problému:
- zjištění příčiny vzniku problému
- lze provést až po základním čištění (v případě jednoho problému, pokud je problémů více, základní čištění je provedeno jen jednou)
- specifické dle problému (většinou trvá několik dní až několik týdnů, podle závažnosti)  

Cena 3000,-Kč 

 Vždy pro terapii LSVJ uvádějte:
- jméno a příjmení, datum narození, adresu bydliště
- specifikujte krátce problém, který řešíte

Vždy po duchovním léčení LSVJ  obdržíte:
- popis průběhu léčení i s výsledky a doporučeními
 

Zápis z terapie posílám e-mailem jako přílohu ve formátu pd

 

 

Rubriky